Ośrodek Szkoleniowo-Wdrożeniowy

To firma szkoleniowa, która działa na rynku od 1998 roku i od powstania nie zmieniała zakresu działalności. Stale się rozwijamy, prowadzimy autorskie projekty rozwojowe skierowane przede wszystkim do pracowników biznesu i sektora publicznego. Specjalizujemy się w realizacji kursów związanych z szeroko rozumianą informatyką.

Jednym z naszych większych sukcesów okazała się realizacja projektów aktywizacji zawodowej, finansowanych ze środków europejskich – projektów WORK-ON. Obecnie realizujemy już 6 edycję podejmując działania aktywizacyjne w postaci: doradztwa, szkoleń IT – m. in.  z zakresu marketingu internetowego czy szkoleń dla web developerów, kursów języka angielskiego, staży zawodowych oraz pośrednictwa pracy. Dzięki projektom WORK-ON już ponad 300 osób rozpoczęło swoją przygodę z branżą IT.

Do realizacji szkoleń zatrudniamy kadrę trenerów i praktyków z dużym doświadczeniem zawodowym, co wyróżnia działalność firmy na tle firm konkurencyjnych i ich wyrobów lub usług. Podejmując się nowych wyzwań i wzbogacając swoje doświadczenie, kapitał i wiedzę, latami budowaliśmy swoją pozycję na rynku. Zaufanie oraz renomę wśród partnerów biznesowych zdobywaliśmy poprzez wysoką jakość świadczonych usług, które dostosowywane są do zmieniających się potrzeb ostatecznych odbiorców. 

Ponadto możemy poszczycić się wieloma sukcesami gospodarczymi. W 2017 roku firma otrzymała III miejsce w konkursie „Złota Setka Pomorza i Kujaw 2017” w kategorii „mikro najbardziej innowacyjne firmy Kujaw i Pomorza. Jesteśmy członkiemBydgoskiego Klastra Informatycznego” oraz członkiem związku Pracodawców „Pracodawcy Pomorza i Kujaw”. Posiadamy wpis do Bazy Usług Rozwojowych (BUR) i Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS), dzięki czemu możemy świadczyć usługi szkoleniowe dofinansowane z funduszy unijnych.

Posiadany przez OSW Certyfikat jakości usług szkoleniowych SUS 2.0. świadczy o naszym profesjonalizmie i spełnianiu wszystkich standardów jakościowych.  

Więcej o nas na naszej stronie : osw.bydgoszcz.pl

cel szkolenie ecommerce
ośrodek szkoleniowo wdrożeniowy osw bydgoszcz szkolenie ecommerce

Co nas wyróżnia :

Mamy ogromne doświadcenie działamy już od 1998 roku

Nasze szkolenia przygotowują kursantów kompleksowo do zawodu

Współpracujemy tylko z najlepszymi ekspertami z branży

9 zrealizowanych projektów uninych

2000 przeszkolonych osób

Posiadamy certyfikat
jakości SUS 2.0